Nabídka zaměstnání (učitel AJ + ČJ)

Čtvrtek 5. leden 2023, 13:45

Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové přijme od 1.9.2023 učitele s magisterským, pedagogickým vzděláním s aprobací anglický jazyk (kombinace s českým nebo německým jazykem výhodou) pro střední školy, 12. PT , mzdové rozpětí 32.820 – 42.780,- Kč + osobní příplatek, dle Nařízení vlády 341/2017 Sb., příloha č. 5. Úvazek dle zákona č. 561/2004 Sb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost na dobu neurčitou.

Strukturovaný životopis zašlete na e-mail: misakova@vsmt.cz do 30. 4. 2023.

Kontaktní osoba: Lenka MIŠÁKOVÁ, tel. 973 274 245.

Možnost ubytování, stravování, příspěvek z FKSP do osobního ročního limitu, příspěvek na stravování, pracovní volno s náhradou platu ze zdravotních důvodů 5 dnů v kalendářním roce.