Nabídka na stáž v Londýně

Čtvrtek 19. duben 2018, 10:15 – Text: Michaela Kopečková

Nezavislá dobrovolnická organizace Okénko se sídlem v Londýně hledá studenty na pracovní stáž, a to od září 2018 do února 2019 a od února do června 2019.

Práce v centru je na plný úvazek (38 hodin týdně) a zahrnuje přípravu aktivit a účast na akcích pořádaných organizací včetně Mikulášské oslavy, Velikonočních oslav, Dětského dne, výletů do muzeí, tábora a v jazykových dílnách, k náplni práce učitele patří příprava a podpora výuky ve školních a předškolních skupinách, plánování osnov, individuálních lekcí, přípravu materiálů pro jednotlive hodiny i pro práci doma.

Více informací o Okénku najdete na www.okenko.co.uk. Zájemci mohou životopis a motivační dopis zaslat na adresuKamilainoz@hotmail.com