Pro první ročníky: kompletní přehled předmětů

Pondělí 5. září 2022, 9:28

Pokud nastupujete do prvního ročníku bakalářského studia a tápete v tom, které předměty si máte zapsat v kterém ročníku, můžete využít přehledné tabulky vyvěšené na fakultních stránkách zde (Prezenční studium - Filologie - Bohemistika): www.ff.upol.cz/studenti/studium/studijni-plany-a-predmety/studijni-plany-20222023-v-pdf/

Prosím, nezapisujte si předměty určené vyšším ročníkům. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na mě, vždy je lépe problémům předcházet než je pak složitě řešit.

Hodně studijních úspěchů přeje Zuzana Zemanová, sekretářka katedry (zuzana.zemanova@upol.cz, tel. 585 633 143)

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)