Získejte při studiu praxi, která dává smysl

úterý 18. září 2018, 10:08 – Text: Adam Jiříček

Rádi bychom vám nabídli praxi, kterou oceníte nejen vy, ale i váš budoucí zaměstnavatel. V naší organizaci si můžete vyzkoušet spoustu různorodých činností. Jednat s řediteli firem či škol, komunikovat v cizích jazycích, řídit celý projekt nebo plánovat marketingovou kampaň. A ve velmi krátké době třeba vést i vlastní tým.

„Působení v AIESEC je jedním z mých velkých životních milníků. Díky získaným zkušenostem jsem získala práci v Nestlé a spoustu mezinárodních kontaktů a zážitků, které mě mimo jiné přivedly k mé současné práci v Granadě. Čeho si ale vážím nejvíc, jsou přátelé, které mám díky AIESEC po celém světě,“ říká Petra, bývalá členka našeho týmu.

„We strive to achieve peace & fulfillment of humankind`s potential.“ Tak zní globální vize AIESEC, která se snaží rozvíjet leadership v mladých lidech pomocí zahraničních stáží a členství v organizaci. Na mezinárodní úrovni je naším největším partnerem OSN, kterému pomáháme v naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) pomocí projektů realizovaných po celém světě.

Stále jsme však studentská organizace, kde panuje přátelská atmosféra. Jsme kolektiv, který se rád baví. Navštěvujeme národní i mezinárodní konference, pořádáme grilovačky, hrajeme deskovky nebo třeba badminton. Stali se z nás přátelé, kteří si vzájemně pomáhají.

Tak nad čím ještě váháte? Vyplňte registraci a přidejte se k nám. V případě jakýchkoli dotazů se ozvěte na adam.jiricek@aiesec.cz.

Adam Jiříček | koordinátor odchozích stáží a marketingu AIESEC Olomouc