Nabídka stáže v Londýně

středa 26. září 2018, 12:44 – Text: Michaela Kopečková

Nezávislá dobrovolnická organizace Okénko, která sídlí v Londýně, provozuje sobotní českou a slovenskou školu pro bilingvní děti žijící v Londýně a okolí. V současnosti hledáme studenty (ideálně posledních ročníků), kteří by k nám přijeli na pět měsíců, od února do července 2019.

Potřebujeme studenty učitelství pro základní školy ideálně první stupeň a učitelství pro mateřské školy (u nás je vyučování pro děti od 18 měsíců).

Všeobecná náplň práce pro všechny studenty by byla:

příprava, organizace a účast na akcích pořádaných naší organizací včetně Noci s Andersenem, velikonočních oslav, Dětského dne, výletů do muzeí, tábora a jazykových dílnách.

 

Administrativně-organizační činnost, jako například vytváření elektronické databáze žáků, výpomoc při archivování, kopírování, korespondenci, vytváření seznamů účastníků pro různé akce a workshopy, dále pak plánování speciálních akcí a workshopů, spolupráce na tvorbě výukových listů, komunikace v angličtině s místními organizacemi, příprava propagačních materiálů, pozvánek apod.

 

Specifická náplň práce pro učitele:

Příprava a podpora výuky ve školních a předškolních skupinách včetně plánování osnov, plánování individuálních lekcí, výzkum a příprava materiálů pro jednotlivé hodiny a pro práci doma. Asistence či výuka v lekcích. Výuka v kurzech češtiny pro cizince pro dospělé i malé děti.

Vice informaci o Okénku na www.okenko.co.uk.

Zájemci pošlete prosím životopis a motivační dopis na adresu erasmus@okenko.uk